Zcela nové SUV BMW X7

Přijímáme objednávky
Zcela nové BMW X5

Přijímáme objednávky
Zcela nové BMW i5

Ještě lepší, než si vůbec
dokážete představit

Zjistit více
Zcela nové BMW 7

Přijímáme objednávky
BMW

PRODEJ & SERVIS

Zjistit více
Výfuky Akrapovič

Jsme oficiální dealer

Zjistit více

MACH MOTORS - Vaše luxusní auto

MACH MOTORS České Budějovice s bezmála 25ti letou historií se zabývá prodejem nových i zánovních vozů BMW všech typových řad. Vedle této značky můžete v autosalonu nalézt i další luxusní značky jako Porsche, Mercedes-Benz, Audi a další. Pod značkou PREMIUM ojeté vozy nabízíme ověřené vozy se zárukou, ale i starší bazarové vozy BMW a dalších značek. Společnost Mach Motors není autorizovaným partnerem BMW.

NABÍDKA POJIŠTĚNÍ

Zajišťujeme nabídku výhodného pojištění. Nabídneme vám ceny od našich partnerských pojišťoven a vybereme pro vás nejatraktivnější nabídku nejen na povinné ruční, ale také havarijní pojištění, GAP a další služby.

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ

Pro vaše maximální pohodlí vám na zakoupené vozy zprostředkujeme nabídku financování od renomovaných leasingových společností. Nabídneme Vám výhodné úrokové sazby i RPSN. Vše zařídíme za vás.

 

SPECIALIZOVANÝ SERVIS

Nabízíme specializovaný pozáruční i záruční servis pro vozy BMW. Veškeré opravy provádíme dle standardů a používáme pouze originální náhradní díly a originální diagnostiku BMW pro všechny modelové řady.

VÍCE O MACH MOTORS

MACH MOTORS

Autorizovaný partner Volvo Car

Přejít na web
SSANGYONG

SUV specialista z Koreje

Přejít na web