Více informací
Kariéra

Kariéra

Společnost MACH MOTORS s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích s více jak 25-ti letou historií a zkušenostmi v auto-moto oboru, je specializovaným dealerem vozů BMW, autorizovaným partnerem Volvo Car a od roku 2018 novým dealerem vozů SSANGYONG. Dále disponujeme novým oddělením prodeje ojetých vozů PREMIUM Ojeté vozy a VOLVO Selekt. Od roku 2019 jsme získali novou autorizací prodeje a servisu motorek značky TRIUMPH a FANTIC. V tuto chvíli hledáme do našich týmů nového kolegu nebo kolegyni na níže uvedené pozice:

VOLNÉ POZICE

Prodejce Land Rover a Jaguar

Hledáme nového kolegu do nově vznikajícího týmu Jaguar & Land Rover, který bude v rámci prodejního oddělení pečovat o zákazníky, o nabídky a o prodej vozů. Hledáme kolegu, který bude vnímat prémiovou značku Jaguar & Land Rover jako své poslání a bude mít chuť pracovat systematickou a mimořádně pečlivou činností s cílovou skupinou zákazníků tohoto segmentu. Zaškolení bude probíhat na úrovni dealerské – firemní . Náplní práce bude péče o předváděcí, vystavené a skladové vozy Jaguar & Land Rover. Nedílnou činností prodejce bude i samotný akt prodeje vozů včetně prodeje dalších finančních a jiných produktů (leasing, úvěr, operativní leasing, finanční leasing, pojistky, prodloužené záruky, doplňky a náhradní díly k prodávanému vozu, atd…).

Požadujeme:

  • praxe min 2 roky na obchodní pozici prodejce vozidel
  • trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
  • spolehlivost, preciznost, důkladnost, loajalitu a ŘP
  • středoškolské vzdělání s maturitou nebo praxi v oboru
  • komunikativní a velmi pozitivní osobnost
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • perfektní a aktivní mluvený a písemný projev

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek na HPP a perspektivní zaměstnání v novém oddělení
  • mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odvedené práce (25 000 - 60 000,- Kč)
  • zvyšování kvalifikace a odborný růst, nepřímé vzdělání u výrobce a importéra vozů
  • 5 denní jednosměrný provoz, volné víkendy
  • další benefity: příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, firemní mobilní telefon, firemní akce a další

K profesnímu životopisu v el. podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii

Automechanik – Jaguar Land Rover

Náplň práce:

  • identifikace závad osobních vozidel
  • určení náhradních dílů k zakázce
  • provádění oprav
  • diagnostika vozidel

Požadujeme:

  • praxe v oboru min 5 let
  • technické myšlení
  • zručnost a fyzickou zdatnost
  • chuť učit se novým věcem
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • mzda od 30.000,- Kč dle praxe a dosažených výsledků
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti zdarma
  • 5 denní jednosměnný provoz, volné víkendy
  • práce na novém, moderním vybaveném pracovišti
  • vzdělávací kurzy a školení
  • získání odborných certifikátů

Pokud máte o práci u nás zájem, zašlete nám profesní životopis na emailovou adresu: recepce@machmotors.cz.