Kariéra

Kariéra

Společnost MACH MOTORS s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích s více jak 25-ti letou historií a zkušenostmi v auto-moto oboru, je specializovaným dealerem vozů BMW, autorizovaným partnerem Volvo Car a od roku 2018 novým dealerem vozů SSANGYONG. Dále disponujeme novým oddělením prodeje ojetých vozů PREMIUM Ojeté vozy a VOLVO Selekt. Od roku 2019 jsme získali autorizaci prodeje a servisu motorek značky TRIUMPH a FANTIC. Nově jsme také od konce roku 2020 autorizovaným partnerem pro servis vozů značek Land Rover a Jaguar. V tuto chvíli hledáme do našich týmů nového kolegu nebo kolegyni na níže uvedené pozice:

VOLNÉ POZICE

Řadová ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • účtování faktur, bankovních výpisů, předpisů plateb
  • zadávání a účtování dokladů pokladny do účetního systému Caris
  • evidence a archivace účetních dokladů a související dokumentace
  • kontrola náležitostí účetních dokladů

Požadujeme:

  • znalost účetní a daňové legislativy
  • znalost MS Office
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • smysl pro organizaci práce

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení včetně měsíčních odměn
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • 20 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnání na klasický hlavní pracovní poměr na plný úvazek (8 hodin denně)
  • nástup možný ihned
  • pracovní smlouva na dobu určitou - rok, při oboustranné spokojenosti následné prodloužení na dobu neurčitou (hledáme kolegyni na dlouhodobou spolupráci)

V případě zájmu pošlete svůj životopis i s fotografií na email valeckova@machmotors.cz.

PŘIJÍMACÍ TECHNIK POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ:

  • komunikace se zákazníky a pojišťovnami při plánování a zabezpečování oprav v rámci PU
  • převzetí vozidel a potřebné dokumentace od zákazníků
  • stanovení předběžné ceny opravy a termínu dokončení
  • kontrola průběhu opravy a kvality práce
  • kalkulace v programu Audatex
  • předání opraveného vozu zákazníkovi

Požadujeme:

  • zkušenosti v oboru, znalost prostředí oprav vozidel po nehodách a likvidace pojist. udál. výhodou
  • znalost systému Audatex výhodou
  • technická znalost v autoopravárenství a automobilech
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)
  • nástupní mzda dle praxe a zkušeností

V případě zájmu o uvedenou pozici prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu valeckova@machmotors.cz.