Jaguar E-Pace

NOVÝ JAGUAR E-PACE

E-PACE je první kompaktní SUV značky Jaguar. Nabízí jedinečnou kombinaci úchvatného vzhledu, skvělé agility a dynamického zážitku z jízdy. Nyní k dispozici rovněž jako Plug-in Hybrid.

KOMBINOVANÉ EMISE CO2 (g/km)

Od 44

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA (l/100 km)

Od 2,0

DESIGN

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Všechny detaily plní v designu vozu E-PACE svůj účel.

palubní deska

DESIGNOVÉ PRVKY

Pohodlí a charakter jdou u modelu E-PACE ruku v ruce. Dopřejte si luxus sedadel čalouněných kůží Windsor s prošíváním v odstínu interiéru nebo zvýrazněte svěží vzhled interiéru kontrastním prošíváním a živými barvami. Na výběr máte řadu materiálů, díky kterým bude E-PACE skutečně váš.

interiér

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Dokonalá kombinace designu inspirovaného sportovními vozy a praktičnosti SUV. Nápadité detaily – od krytů bočních ventilačních otvorů po masku chladiče.

exteriér

JÍZDNÍ DYNAMIKA

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Jedinečná kombinace agility a jízdního komfortu – objevte radost z řízení tohoto SUV značky Jaguar. V široké nabídce zcela nových vylepšených motorů, včetně variant s novými hybridními technologiemi, jistě najdete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

E-PACE na silnici

NOVÉ KOMPAKTNÍ SUV JAGUAR E-PACE PHEV

Vše, co máte rádi na modelu Jaguar E-PACE, s ještě nižší spotřebou a menšími náklady na palivo.

nabíjení E-PACE

JAGUAR E-PACE 300 SPORT

Výrazné detaily podtrhují jedinečnost vozu Jaguar E-PACE 300 SPORT, skutečně výjimečné je však to, co se ukrývá pod kapotou. Čtyřválcový motor o výkonu 300 k s aktivně řízeným pohonem všech kol, který optimalizuje řízení a zajišťuje strhující jízdní projev.

E-PACE 300 SPORT na silnici
 • červený E-Pace na silnici

  JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Jedinečná kombinace agility a jízdního komfortu – objevte radost z řízení tohoto SUV značky Jaguar. V široké nabídce zcela nových vylepšených motorů, včetně variant s novými hybridními technologiemi, jistě najdete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.

 • F-Pace řadicí páka

  POHON VŠECH KOL (AWD)

  Systém pohonu všech kol (AWD) inteligentně reguluje rozdělování točivého momentu mezi přední a zadní nápravu, což zaručuje suverénní výkon v různých provozních podmínkách. Díky optimalizaci trakce vylepšuje pohon všech kol dynamiku řízení a stabilitu v náročných podmínkách, takže si můžete jízdu nadále užívat bez omezení.

 • F-PACE na sněhu

  ADAPTIVE DYNAMICS

  Na přání dodávaný systém Adaptive Dynamics sleduje polohu kol, pohyby karoserie a na základě získaných údajů poskytuje precizní jízdní dynamiku a komfort odpružení. Tlumiče optimalizují odpružení tak, aby byla zajištěna optimální rovnováha mezi komfortem a agilitou.

PALUBNÍ TECHNOLOGIE

JEDNODUCHOST VE STANDARDNÍ VÝBAVĚ

Standardní výbava systému Pivi:

• dotyková obrazovka s úhlopříčkou 11,4" • digitální rádio DAB • nově navržené rozhraní • Apple CarPlay® • Android Auto™ • Remote

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro4, budete mít na cestách plnou konektivitu s nejnovější palubní umělou inteligencí, která nabízí funkce, jako je navigační systém vybavený funkcí automatického učení.

palubní deska

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací nebo rychle zjistíte, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD)5 promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zjistit rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

interaktivní displej

AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN™

Britské audiosystémy Meridian™ staví na první místo zážitek z poslechu. Nemáme na mysli pouze zvýšení úrovně hlasitosti. Jde spíše o zvýšení úrovní hloubky, zřetelnosti a realistické reprodukce hudby pomocí kombinace vyspělých akustických technologií a optimálně rozmístěných reproduktorů, aby vznikla naprosto dokonalá audioplatforma – „zvukové jeviště“, jak říkáme my – pro interiér vašeho vozu E-PACE. Na výběr máte na přání dodávaný audiosystém Meridian™ nebo audiosystém Meridian™ Surround.

audiosystém
 • dotyková obrazovka

  JISTOTA PŘIPOJENÍ

  Paket Online Pack s datovým tarifem8 nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:

  • neomezené streamování médií
  • online rozpoznávání řeči
  • předpověď počasí
  • online synchronizaci kalendáře

 • dotyková obrazovka

  ZÁBAVA PRO VŠECHNY

  Vyberte si na přání dodávanou Wi-Fi s datovým tarifem9 a budete mít k dispozici následující:

  • služby pro streamování médií dle výběru
  • až 20 GB dat měsíčně
  • lepší připojení pomocí antény
  • větší počet připojených zařízení

 • středový tunel

  BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

  Na přání dodávaný systém bezdrátového nabíjení zařízení se zesilovačem mobilního signálu umožňuje nabíjet kompatibilní chytré telefony bez nutnosti použití kabelu nebo nabíjecího doku. Ve voze bude váš telefon využívat jeho anténu ke zlepšení signálu a kvality hovorů.

 • výdechy klimatizace

  SYSTÉM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2,5

  Na přání dodávaná ionizační technologie NanoeTM zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Po aktivaci této funkce zachytí speciálně navržený filtr jemné částice obsažené ve venkovním vzduchu, například alergeny, jako jsou prach či pyl.

PRAKTIČNOST A BEZPEČNOST

 • kufr

  ÚLOŽNÝ PROSTOR

  Sportovní estetika vozu E-PACE v sobě skrývá velký zavazadlový prostor a prvotřídní úložné prostory v interiéru. V prostorné příruční schránce a hlubokých přihrádkách v předních dveřích budete mít veškeré důležité věci na dosah ruky, velký zavazadlový prostor pak pojme vše potřebné na dlouhé cesty.

 • chytrý náramek

  NÁRAMEK ACTIVITY KEY

  Zcela nový, na přání dodávaný náramek Activity Key11 je voděodolný, nárazuvzdorný a umožňuje odemykat, zamykat a startovat váš vůz. Ať už si tedy s přáteli naplánujete jakékoli venkovní aktivity, nebudete již tradiční klíč k vozu potřebovat.

 • silnice

  PIXEL LED SVĚTLOMETY

  Na přání dodávané Pixel LED světlomety využívají animované ukazatele směru. Adaptivní tlumená světla zajišťují lepší viditelnost ve tmě a automaticky rozdělují paprsek tak, aby nedocházelo k oslňování protijedoucích vozidel.

 • volant

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Jaguar E-PACE je vybaven asistenčními systémy, díky kterým je jízda po městě a parkování snazší a jízda na dálnici zábavnější. Tyto technologie vás během jízdy zbavují stresu a zlepšují tak vaše zážitky z řízení.

koláž

DOKONALÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY ZAČÍNÁ ZDE

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Navrhněte si v konfigurátoru dokonalý Jaguar E-PACE přesně podle svých představ.