PROZKOUMEJTE JAGUAR I-PACE

 • I-PACE

  ELEKTRICKÝ POHON

  I-PACE je především Jaguar – automobil pro skutečné řidiče. Elektromotory a téměř dokonalé rozložení hmotnosti zajišťují točivý moment 696 Nm a agilitu sportovního vozu.

 • I-PACE

  EXTERIÉR

  Konstrukce modelu I‑PACE s elegantním designem o nízkém součiniteli aerodynamického odporu vzduchu Cd = 0,29 snadno protíná vzduch a zajišťuje maximální dojezd a stabilitu. Díky plynulé spodní linii oken, působivému výdechu kapoty a charakteristické zádi je I‑PACE úchvatný ze všech úhlů.

 • I-PACE interiér

  INTERIÉR

  I‑PACE dokonale propojuje technologie a prostorný interiér. Provedení interiéru s dotykovými ovládacími prvky a ladnými liniemi je čisté a přehledné. Díky vlastnostem elektrické pohonné jednotky nabízí interiér modelu I‑PACE více místa a dokonalejší komfort.

 • I-PACE interiér

  TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

  Náš nový informační a zábavní systém Pivi Pro zajišťuje rychlý přístup ke všem důležitým informacím a zábavě jedním dotykem. Inspiroval se chytrými telefony a je stejně intuitivní.

I-PACE exteriér

EXTERIÉR

I-PACE pohonné ústrojí

POHONNÉ ÚSTROJÍ

I-PACE interiér

INTERIÉR

PODROBNÉ ÚDAJE

 • ikona dojezd

  DOJEZD MODELU I-PACE

  Zjistěte pomocí nástroje pro výpočet dojezdu, jak se Jaguar I-PACE dokáže dokonale přizpůsobit vašemu životnímu stylu.

 • ikona stopky

  JÍZDNÍ DYNAMIKA MODELU I-PACE

  Okamžitě dostupný točivý moment a trakce pohonu všech kol zajišťují modelu I‑PACE zrychlení sportovního vozu. Tento vůz zrychlí z 0 na 100 km za 4,8 sekundy.

 • ikona baterie

  AKUMULÁTOR MODELU I-PACE

  Akumulátor vozu I‑PACE s kapacitou 90 kWh sestává ze zapouzdřených Li‑ion článků s vysokou hustotou energie. Jeho konstrukce a moderní systém řízení teploty se podílejí na dlouhé životnosti a umožňují dlouhodobé zatížení maximálním výkonem.

 • ikona výkon

  VÝKON MODELU I-PACE

  Pohon modelu I‑PACE zajišťují dva synchronní elektromotory s permanentními magnety. Elektromotory využívají podobnou technologii, kterou nalezneme u závodního vozu I‑TYPE Formule E, a nabízejí kombinovaný výkon 400 k a točivý moment 696 Nm.

 • ikona rozměry

  PRAKTIČNOST MODELU I-PACE

  I‑PACE má kompaktní vnější rozměry, ale uvnitř poskytuje mimořádný prostor. Disponuje pěti plnohodnotnými sedadly, inovativním úložným prostorem, rozměrným zavazadlovým prostorem o objemu více než 1 453 litrů a úložným prostorem vpředu o objemu 27 litrů.

 • ikona blesk

  NABÍJENÍ MODELU I-PACE

  I-PACE se dodává s dvěma nabíjecími kabely, se kterými vůz nabijete doma nebo v neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic.

DOJEZD

Aby I-PACE mohl využít svou maximální dojezdovou vzdálenost až 470 km, je vybavený vyspělými technologiemi a funkcemi, které minimalizují spotřebu energie a současně uchovávají energii, která se u vozidel se spalovacím motorem běžně ztratí. Regenerativní brzdění, jízdní režim Eco a přednastavení teploty interiéru jsou příkladem těchto technologií.

REŽIM ECO

Režim Eco pomáhá prodloužit dojezd vozu I‑PACE tím, že snižuje spotřebu energie a podporuje úspornější jízdní styl. Provádí rovněž drobné změny teploty interiéru, recirkulace vzduchu a řady dalších funkcí vozidla. Tyto změny lze deaktivovat běžným používáním jednotlivých funkcí nebo prostřednictvím nabídky nastavení.

I-PACE na silnici

PRODLOUŽENÍ DOJEZDU

I-PACE je vybaven technologií, která prodlužuje dojezd a chrání akumulátor vozidla. Například v případě přednastavení teploty interiéru lze vyhřát nebo ochladit interiér, když se I‑PACE nabíjí, a použít přitom elektřinu ze sítě, nikoli z akumulátoru.

mobilní telefon

VYLEPŠENÁ REKUPERACE KINETICKÉ ENERGIE

V zájmu maximalizace dojezdu je I-PACE vybaven systémem vylepšené rekuperace kinetické energie, který využívá téměř veškerou brzdnou energii. Po uvolnění pedálu plynu systém regenerativního brzdění plynule zpomalí I-PACE, přičemž energii vzniklou při brzdění přemění na elektrickou energii za účelem optimalizace dojezdu.

I-PACE na silnici

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • I-PACE

  ROZDĚLOVÁNÍ TOČIVÉHO MOMENTU BRZDNÝMI ZÁSAHY (TORQUE VECTORING BY BRAKING, TVBB)

  Systém Torque Vectoring by Braking cíleně a individuálně přibrzďuje vnitřní kola vpředu a vzadu, zvyšuje tak otáčivé síly působící na vůz a maximalizuje agilitu odpovídající sportovním vozům, což řidiči poskytuje větší jistotu. Ve většině situací je přibrzďováno vnitřní kolo vzadu, čímž se zvyšuje ochota vozu zatáčet, zatímco přibrzďování vnitřního kola vpředu zvyšuje efektivitu a plynulost jízdy.

 • I-PACE

  AKTIVNÍ VZDUCHOVÉ ODPRUŽENÍ

  Snížením výšky mezi vozem a vozovkou dochází ke zlepšení aerodynamických vlastností vozu a k prodloužení jeho dojezdu. Na přání dodávané aktivní vzduchové odpružení modelu I‑PACE sníží při dlouhodobé jízdě rychlostí přesahující 105 km/h automaticky výšku vozu o 10 mm.

 • I-PACE interiér

  ADAPTIVE DYNAMICS

  Systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek) zajišťuje jak přesnou dynamiku, tak komfortní odpružení sledováním pohybů vozidla až 500krát za sekundu. Systém nepřetržitě analyzuje akceleraci, pohyby volantem a míru sešlápnutí plynového či brzdového pedálu. Elektronicky řízené tlumiče optimálně upravují nastavení charakteristiky tlumení, aby byla za všech okolností zajištěna rovnováha mezi komfortem, kultivovaností a sportovním charakterem.

 • I-PACE interiér

  KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

  V kombinaci se systémem Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek) umožňuje konfigurovatelný režim Dynamic přizpůsobit citlivost plynového pedálu, ovládací sílu při řízení nebo tuhost tlumičů vozu I‑PACE. Vyberte režim Dynamic, pokud chcete více využít sportovní charakter modelu I‑PACE.

ZJISTĚTE VÍCE

 • I-PACE na silnici

  ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

  Systém Adaptive Surface Response (AdSR) těží z našich bezkonkurenčních zkušeností se systémy pohonu všech kol a neustále monitoruje provozní podmínky. Na základě toho pak vhodně upravuje nastavení motoru a brzdové soustavy. AdSR pracuje po své aktivaci v celém rozsahu rychlostí a podporuje řidiče při řízení v nepříznivém počasí a na náročném povrchu.

 • povrchy vozovky

  ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

  All Surface Progress Control (ASPC) je moderní systém, který umožňuje nastavit a udržovat stálou rychlost i v těch nejnáročnějších podmínkách, například na kluzkém povrchu. Pracuje při rychlostech od 3,6 km/h do 30 km/h. Vy se tak díky němu můžete plně soustředit na řízení.

 • I-PACE

  REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU

  Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění a zlepšuje schopnosti rozjezdu na povrchu se sníženou přilnavostí, například na mokré trávě, sněhu či ledu. Systém zůstává aktivní, dokud vozidlo nedosáhne rychlosti 30 km/h, poté I‑PACE plynule přejde zpět do zvoleného režimu jízdy.

 • I-PACE rekuperace

  VYLEPŠENÁ REKUPERACE KINETICKÉ ENERGIE

  V zájmu maximalizace dojezdu je I‑PACE vybaven systémem vylepšené rekuperace kinetické energie, který využívá téměř veškerou brzdnou energii. Po uvolnění pedálu plynu systém regenerativního brzdění I‑PACE plynule zpomalí, přičemž energii vzniklou při brzdění přemění na elektrickou energii za účelem optimalizace dojezdu.

 • dotyková obrazovka

  BRZDĚNÍ V HUSTÉM PROVOZU

  Jízda v hustém provozu je jednoduchá. Pomocí dotykové obrazovky vozu I‑PACE lze zvýšit míru rekuperace. Při vyšší míře rekuperace vozidlo více zpomaluje a například při jízdě s častým zastavováním a rozjezdy lze rychlost lépe regulovat pouze pomocí plynového pedálu.

 • I-PACE

  AKTIVNÍ LAMELY V MŘÍŽCE CHLADIČE

  Aktivní lamely v mřížce chladiče se otevírají, pokud je zapotřebí chladit akumulátor, v ostatních případech zůstávají zavřené, aby bylo zajištěno plynulejší proudění vzduchu a optimální vyvážení chlazení a aerodynamiky.

 • I-PACE s výbavou

  VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Upravte si Jaguar I-PACE podle svých představ prostřednictvím široké nabídky prvků výbavy na přání a příslušenství a vytvořte si vůz, který bude dokonale ladit s vaším životním stylem.

 • logo EURO NCAP

  PĚTIHVĚZDIČKOVÁ BEZPEČNOST

  Jaguar I-PACE získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP, což je jasným důkazem, že se jedná o jeden z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Ocenění rovněž potvrzuje, jaký důraz klade značka Jaguar na bezpečnost rodinných vozů.

 • I-PACE

  JAGUAR I-PACE PRO FIRMY A PODNIKATELE

  Díky inovativním technologiím, nulovým emisím a důmyslné konstrukci, která nabízí velkorysý prostor, je Jaguar I-PACE dokonalým vozem pro moderní podnikání.