slider

SERVIS

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Od 1.11.2020 jsme tu pro vás jako zástupci autorizovaného servisu pro vozy Jaguar. Poskytujeme certifikované opravy, které splňují kvalitativní standarty společnosti Jaguar a tím je plně chráněna jak záruka vozu, tak i vůz samotný. Nezáleží na tom, jaký model vlastníte, náš kompletní servis se vztahuje na všechny modely.

S čím vším Vám můžeme pomoci:
• záruční a garanční prohlídky
• pravidelné servisní kontroly
• opravy po nehodách/ karosářské práce
• pneuservis, uskladnění pneumatik
• příslušenství, náhradní díly
• pomoc při řešení pojistných událostí a další...

Kontakty

Přijímací technik:   Ludvík Peréz
724 337 779
perez@machmotors.cz
 
Přijímací technik:   Michal Beran
727 943 215
beran@machmotors.cz
 
Náhradní díly:   Ondřej Vyštejn
606 024 876
vystejn@machmotors.cz
 
Otevírací doba:   Po-Pá: 8 – 17:00 hod
autorizovaný servis

CENÍK PRACÍ

Mechanické práce2500,-
Diagnostické práce2500,-
Lakýrnické práce2500,-
Klempířské práce2500,-

Ceny všech servisních prací jsou uvedeny bez DPH.

ceník prací

NABÍDKA NAŠEHO SERVISU

Servisní prohlídky

Vaše auto je u nás v těch nejlepších rukou. Provádíme veškeré servisní úkony nehledě na to, jaký model Jaguaru zrovna vlastníte. Naše dílna je vybavena moderním zařízením, které pomáhá přesněji kvalifikovat stav vozu.

Záruční servis

Nové vozy značky Jaguar jsou chráněny tříletou zárukou, jejíž platnost začíná v den převzetí vozu prvním majitelem. V rámci této doby jsme Vám k dispozici v případě jakékoli poruchy nebo nutné opravy či výměny některého z originálních dílů Jaguar. Výměna takového dílu je u nás prováděna zcela zdarma. Jako zástupce autorizovaného servisu samozřejmě používáme pouze originální díly značky Jaguar.

nabídka servisu

OPRAVY PO NEHODÁCH / KAROSÁŘSKÉ PRÁCE

Naše společnost se v rámci servisu nově zavedených značek Land Rover a Jaguar specializuje i na autoklempířské práce. Nezáleží na tom, zda je Váš vůz poškozený v souvislosti s živelnými pohromami nebo zda se na nás obrátíte v případě autonehody, vždy se o Váš vůz postaráme s maximální péčí. Naši pracovníci využívají nejmodernějších technologií k docílení co nejlepších výsledků. Nejenom moderní technologie, ale i kvalitní postupy zajistí, že se auto vrátí ke svému majiteli jako nové.

Oprava karoserie bez poškození laku (PDR – Paint Dent Removal)

Naši autoklempíři využívají na opravu karoserií unikátní německou technologii PDR, také známou jako vakuová oprava karoserie, díky které zvládnou odstranit nevzhledné důlky na voze bez poškození původního továrního laku. Pokud je tedy deformace na Vašem voze schůdná s výše zmiňovanou metodou, vždy se snažíme dosáhnout co nejlepších výsledků bez doplňkových prací. Většinou se jedná o situace, kdy je potřeba opravit karoserii v důsledku krupobití, špatného parkování, vandalství nebo běžného provozu. Hlavní výhodou, kterou každý klient jistě ocení, je rychlost opravy, šetrnost a daleko nižší ceny než při tradiční opravě zásahem do karoserie (broušením, kytováním atd.)

V souvislosti s opravou vozu po nehodě dále poskytujeme také lakýrnické práce.

opravy po nehodách

PNEUSERVIS, USKLADNĚNÍ PNEUMATIK

Nemáte prostor pro uskladnění pneumatik po přezutí? Využijte naší nabídky a uskladněte si Vaše sezónní pneumatiky u nás. Zaručujeme, že Vaše pneumatiky budou umístěny v tmavých, chladných prostorách, bez zbytečné vlhkosti. Tím Vám zajistíme optimální podmínky pro uskladnění a nezkrátíme tak jejich životnost.

V našem servisu Vám v rámci prohlídky/přezutí pneumatik zkontrolujeme opotřebení, hloubku dezénu či tlak. V případě sjetých pneumatik Vám zajistíme nabídku nových v závislosti na typu Vašeho vozu. Poradíme Vám, jak o pneumatiky správně pečovat a zajistit si tak bezpečnou jízdu.

pneuservis

SERVISNÍ SLUŽBY DÁLE ZAHRNUJÍ

Geometrie

provádíme laserovou geometrii přední a zadní nápravy

Klimatizace

čistění a doplňování či výměna chladícího média

Myčka

zajistíme vnější i vnitřní čistění vašeho vozidla

Montáž příslušenství

provádíme objednávku i montáž příslušenství na Váš vůz

Pomoc při řešení pojistných událostí

smluvní servis s ČPP, Kooperativou, Allianz pojišťovnou, Uniqou, Genarali Česká pojišťovnou a dalšími; likvidace pojistných událostí

Náhradní vozidla, půjčovna

našim zákazníkům nabízíme během servisu vozu zapůjčení náhradního vozu (podmínky zapůjčení vozu Vám sdělí naši přijímací technici)

servisní služby

OBJEDNAT NA SERVIS