HLAVNÍ PRVKY

 • přední maska

  ODOLNOST

  Vyroben z nejodolnějších materiálů a testován na hranici možností. Konstrukce vozu Defender poskytuje optimální odolnost.

 • DEFENDER v písku

  SCHOPNOSTI

  Přirozené schopnosti. Defender se umí vypořádat s extrémním prostředím. Spolehlivě vás zaveze z městské džungle do přírody a snadno překoná náročný písčitý či zledovatělý terén.

 • světlomety

  DESIGN

  To je design bez kompromisů. S bezkonkurenčními vlastnostmi.

 • dotyková obrazovka

  PALUBNÍ TECHNOLOGIE

  Vybaven pro dobrodružství 21. století. Naše intuitivní a moderní technologie zajišťují praktičnost, konektivitu a přehled.

DESIGN EXTERIÉRU

Exteriér vozu Defender nemá konkurenci. Výrazná silueta okamžitě vypovídá o charakteru vozidla.

DEFENDER VERZE 90

VERZE 90

DEFENDER VERZE 110

VERZE 110

DEFENDER VERZE 130

VERZE 130

DESIGN INTERIÉRU

Účelný interiér. Interiér vozu Defender si lze přizpůsobit podle vlastních požadavků.

DEFENDER VERZE 90

VERZE 90

DEFENDER VERZE 110

VERZE 110

VYBERTE SI SVŮJ DEFENDERDokonalost má nejrůznější tvary, velikosti a styly.

 • DEFENDER

  DEFENDER

  Design, který jen těžko hledá konkurenci. Defender je nejsilnější a nejschopnější vůz, jaký jsme kdy stvořili. Díky stálému pohonu všech kol, dvoustupňové rozdělovací převodovce a samonosné karoserii si poradí s každou výzvou. Bez problémů.

 • DEFENDER FIRST EDITION

  DEFENDER FIRST EDITION

  Defender First Edition se pyšní 20" koly s 5 paprsky v odstínu Gloss Sparkle Silver (Style 5098), nápisem First Edition a spoustou dalších úchvatných prvků výbavy, jako jsou vnitřní zpětné zrcátko ClearSight či prémiové LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení.

 • DEFENDER X-DYNAMIC

  DEFENDER X-DYNAMIC

  Do nejnáročnějších podmínek. Na jeho elegantním vzhledu se podílejí dekorativní pruh na sedadlech z vysoce trvanlivého materiálu Robustec, přiznaná tažná oka vzadu v černé barvě a odolné provedení exteriéru.

 • DEFENDER X

  DEFENDER X

  Nezadržitelný. Bez ohledu na terén. Defender X je pravověrným terénním vozem nejen svým vzhledem, ale také svými schopnostmi, takže můžete posouvat hranice svých možností a vyrazit na zcela neznámá místa. Bez kompromisů. Takový je Defender X.

 • DEFENDER PLUG-IN HYBRID

  DEFENDER PLUG-IN HYBRID

  Výkon v terénu je suverénní a za určitých okolností dokonce ještě lepší. Land Rover Defender Plug-in Hybrid překoná náročný terén se stejnou lehkostí jako verze se zážehovým či vznětovým motorem. Brodivost tohoto modelu činí rovněž 900 mm.

PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍNeomezené možnosti. Pokud se chcete věnovat svým zálibám na maximum, vyberte si jeden ze čtyř níže uvedených paketů.

 • EXPLORER PACK

  EXPLORER PACK

  Jeďte svou vlastní cestou bez ohledu na terén. Explorer Pack vám umožní prozkoumávat s vozem Defender i ta nejodlehlejší místa.

 • ADVENTURE PACK

  ADVENTURE PACK

  Pozvedněte zážitek z jízdy na novou úroveň. Adventure Pack poskytuje vozu Defender výbavu, se kterou se můžete vydat do terénu a užít si naplno krás přírody.

 • COUNTRY PACK

  COUNTRY PACK

  Pokořte extrémní terén. S paketem Country Pack získává Defender výbavu do nepříznivého počasí. Každá cesta tak bude nezapomenutelná.

 • URBAN PACK

  URBAN PACK

  Podmaňte si městskou džungli. S paketem Urban Pack bude Defender vynikat díky výraznému, sebevědomému stylu a kultivovanému jízdnímu projevu.

VARIANTY STŘECHY

Co si vaše cesta žádá? K dispozici je pevná střecha, skládací plátěná střecha či posuvné panoramatické střešní okno.

STŘECHA, SKLÁDACÍ PLÁTĚNÁ

Když je skládací plátěná střecha otevřená, dává vám pocit splynutí s okolím. Po zavření poskytuje soukromí a ochranu před povětrnostními vlivy.

STŘECHA, SKLÁDACÍ PLÁTĚNÁ

POSUVNÉ PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno zaplavuje interiér přirozeným světlem, a zajišťuje tak pocit prostornosti a přímé propojení s okolním světem.

POSUVNÉ PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

KONTRASTNÍ STŘECHA

Vystupte z davu. Vyberte si ze dvou barev: klasický odstín Fuji White nebo střechu v kontrastní barvě Narvik Black.

KONTRASTNÍ STŘECHA

BLACK EXTERIOR PACK

BLACK EXTERIOR PACK

UPOUTEJTE POZORNOST

Zvýraznění exteriéru vozu Defender. Paket obsahuje nápisy na kapotě a víku zavazadlového prostoru, masku chladiče a obložení s protiskluzovou úpravou na kapotě – to vše v provedení Narvik Black.