HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • RANGE ROVER SPORT zvenku

  DESIGN

  Range Rover Sport se sportovnějšími liniemi a výraznou atletickou siluetou je předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost. Čistší, dynamičtější tvary a nádech modernosti najdete u modelu Range Rover Sport všude, kam se podíváte, od masky chladiče, přes nově tvarované kryty ventilačních otvorů v kapotě až po kultivovaná, ale přesto sportovně působící kola.

 • RANGE ROVER SPORT zvenku

  JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Široká nabídka výkonných pohonných jednotek zajišťuje dechberoucí výkony na silnici. Přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l nabízí výkon zvýšený na 525 k. Spojení vyspělého zážehového motoru Ingenium s elektromotorem přináší modelu Range Rover Sport PHEV pozoruhodný výkon.

 • palubní deska

  TECHNOLOGIE

  Náš informační a zábavní systém Touch Pro Duo využívá dvě elegantně integrované 10" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením. Systém Touch Pro Duo je možné využívat s plnobarevným průhledovým displejem (HUD) a interaktivním displejem řidiče, lze tak současně zobrazovat a ovládat více funkcí najednou.

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Range Rover Sport je se svou robustní konstrukcí a dokonalými proporcemi předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost všude, kde se s ním objevíte.

RANGE ROVER SPORT

DYNAMICKÝ DESIGN

Vzhled modelu Range Rover Sport je ještě impozantnější než kdy dříve. Charakteristická silueta, dozadu se svažující střecha a souvislá spodní linie oken – nezaměnitelná DNA vozů Range Rover je jasně patrná.

RANGE ROVER SPORT

LED SVĚTLOMETY

Každý detail modelu Range Rover Sport byl pečlivě navržen tak, aby vznikl exteriér s čistými a jednoduchými liniemi. Nové LED světlomety kopírují křivky vozu a na přání dodávané animované ukazatele směru dotváří elegantní vnější tvar vozidla a podtrhují jeho moderní vzhled.

RANGE ROVER SPORT světlomety

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Luxusní, dokonale pohodlný a mimořádně funkční. Range Rover Sport je ve všech ohledech vozem zaměřeným na řidiče.

RANGE ROVER SPORT interiér

KULTIVOVANÝ DESIGN

Charakteristický interiér byl výrazně přepracován, všechny jeho prvky byly pečlivě navrženy a precizně vyrobeny. Mezi intuitivní designové prvky patří CommandShift 2, dotykové spínače, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, či dynamický volant s páčkami pro manuální řazení.

RANGE ROVER palubní deska

ÚLOŽNÉ PROSTORY

Range Rover Sport je vybaven praktickými úložnými prostory – od hluboké úložné schránky ve středové konzole či horní příruční schránky po luxusní na přání dodávanou chlazenou schránku. Díky nim máte snadný přístup ke svým osobním věcem a interiér zůstává vždy uspořádaný.Na snímcích jsou vozidla s výbavou na přání.
RANGE ROVER středový tunel

EDICE A SPECIÁLNÍ VOZIDLA

HSE SILVER

Range Rover Sport HSE Silver vycházející z výbavy verze HSE je doplněn prvky exteriéru v provedení Shadow Atlas, které zdůrazňují jeho sportovní charakter. Se širokou škálou barevných kombinací interiéru a prémiovými koly dostupnými na přání bude vůz dokonale ladit s vaším stylem.

RANGE ROVER SPORT HSE SILVER

HSE DYNAMIC STEALTH

Range Rover Sport HSE Dynamic Stealth je elegantní model s koly v provedení Gloss Black, audiosystémem Meridian Surround a paketem Black Pack, který umocňuje kultivovaný charakter vozu. Dokonalý vzhled doplňují vylepšené prvky, jako je pevné panoramatické střešní okno.

RANGE ROVER SPORT HSE DYNAMIC STEALTH

EDICE SVR CARBON

Tento model SVR s kompresorem přeplňovaným motorem představuje dokonalou kombinaci luxusu a výkonu. Prvky designu exteriéru z uhlíkového kompozitu jsou osobité a precizně zpracované. Dokonale tak odrážejí výjimečné schopnosti vozu.

RANGE ROVER SPORT EDICE SVR CARBON

JÍZDNÍ DYNAMIKA

RANGE ROVER SPORT PHEV

Hybridní automobil (Plug-in Hybrid Electric Vehicle – PHEV) se vyznačuje mimořádně kultivovaným jízdním projevem jak na silnici, tak v terénu spojeným s vynikajícími sportovními schopnostmi modelu Range Rover Sport. Pohonná jednotka PHEV zajišťuje modelu Range Rover Sport zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 6,3 sekundy, v akceleraci lze pokračovat až k nejvyšší rychlosti 220 km/h.

RANGE ROVER SPORT PHEV schéma

MOTORY

Všechny motory pro Range Rover Sport nabízí dokonalou radost z jízdy, hospodárnost a kultivovanost. Každý byl optimalizován z hlediska určitých vlastností. U našich čtyřválcových motorů je použita technologie Ingenium, výkonný přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l pak nabízí špičkový výkon a přispívá k aktivní účasti řidiče na řízení.

RANGE ROVER SPORT motor

DYNAMIC RESPONSE

Systém Dynamic Response zlepšuje ovládání vozu pomocí hydraulické kontroly naklánění karoserie. Optimalizuje jízdní vlastnosti na silnici a pohodlí cestujících. Dokáže zajistit lepší agilitu při nízkých rychlostech a současně větší stabilitu při vysokých rychlostech společně s větší přesností řízení.

RANGE ROVER SPORT na silnici

ŘADA SUV S HYBRIDNÍM, ZÁŽEHOVÝM NEBO VZNĚTOVÝM MOTOREM SPLŇUJÍCÍM NORMU EURO 6

Prozkoumejte nabídku níže. Volba je na Vás.

RANGE ROVER SPORT EDICE SVR CARBON
 • RANGE ROVER SPORT s přívěsem

  NOVÝ VZNĚTOVÝ MOTOR

  Nové vznětové motory Land Rover jsou šetrnější k životnímu prostření, hospodárnější a nabízejí výkon vhodný pro jízdu v terénu i tažení přívěsu. Jedná se o kombinaci, která se dokonale hodí pro jízdu na dlouhé vzdálenosti.

 • RANGE ROVER SPORT na skále

  ZÁŽEHOVÝ MOTOR

  Naše nové zážehové motory poskytují dynamický jízdní projev a pohotové reakce, kterými je značka Land Rover proslulá. Navíc nabízejí úchvatnou palivovou hospodárnost a nízké emise CO2.

 • RANGE ROVER SPORT ve vodě

  PHEV

  Naše Plug-In hybridy kombinují konvenční motor s elektromotorem a poskytují ryze elektrický pohon při nízkých rychlostech či pohon spalovacím motorem při jízdě na delší vzdálenosti.

TECHNOLOGIE

TOUCH PRO DUO

Díky dvěma dotykovým obrazovkám systému Touch Pro Duo s úhlopříčkou 10" a vysokým rozlišením můžete na jedné používat například navigační systém a na druhé ovládat některou z řady funkcí, například nastavení médií.

RANGE ROVER SPORT palubní deska

DRIVER TECHNOLOGY

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 12,3" vám vždy poskytne aktuální provozní informace, zábavný obsah či údaje pro zajištění vaší bezpečnosti. Díky průhledovému displeji (HUD), který na čelním skle zobrazuje klíčové údaje, například rychlost jízdy, zařazený rychlostní stupeň nebo navigační pokyny, nebudete muset spouštět oči ze silnice.

RANGE ROVER SPORT displej

BEZPEČNOST

 • logo isofix

  ISOFIX

  Kotevní body ISOFIX na zadních sedadlech usnadňují upevnění dětských sedaček. Zajišťují také pevné spojení dětské sedačky a vozidla a tím i vyšší bezpečnost.

 • volant

  AIRBAGY

  Komplexní systém šesti airbagů vozu Range Rover Sport zajišťuje vynikající úroveň ochrany všech cestujících ve vozidle.

 • připoutaný člověk

  BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

  Ještě lepší ochranu zajišťují předpínače bezpečnostních pásů, které v případě čelního nárazu omezují pohyb vpřed.

 • RANGE ROVER SPORT světlomety

  LED SVĚTLOMETY

  Range Rover Sport je standardně vybaven vnějším osvětlením využívajícím technologii LED. LED světla díky své konstrukci vydrží po celou dobu životnosti vozidla a spotřebují méně energie.

 • RANGE ROVER interiér

  SPORTOVNÍ ZVÝŠENÁ POLOHA ZA VOLANTEM

  Zvýšená poloha za volantem ve voze Range Rover Sport přispívá k suverénnější, aktivnější jízdě. Vyšší pozice za volantem zajišťuje lepší výhled a vyšší bezpečnost.

 • RANGE ROVER SPORT v provozu

  ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

  Asistent nouzového brzdění (EBA) rozpozná snahu o prudké brzdění a pomáhá zajistit maximální brzdný účinek, aniž byste museli vyvíjet nadměrnou sílu. Dosahuje toho zvýšením tlaku v brzdové soustavě pomocí čerpadla systému ABS, abyste zastavili včas.

SCHOPNOSTI

PODVOZEK

Suverénní, harmonickou jízdu dále vylepšuje nejmodernější elektronicky řízené vzduchové odpružení, které je zárukou výjimečně dlouhé dráhy propružení kol a mimořádné stability. Model Range Rover Sport SVR nabízí úchvatný výkon díky sportovnímu odpružení SVR optimalizovanému z hlediska výkonu a jízdních vlastností.

RANGE ROVER SPORT na silnici

POHON VŠECH KOL

Pohon všech kol (AWD) zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti na silnici a dokonalé schopnosti v terénu. K udržení optimální trakce a jisté jízdy za všech podmínek je pohon modelu Range Rover Sport řízen souborem pečlivě vyvinutých technologií.

RANGE ROVER SPORT na sněhu

JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Se svými mimořádnými schopnostmi tažení přívěsu o hmotnosti až 3 500 kg* a speciálními technologiemi pro jízdu s přívěsem, například asistentem pro stabilizaci přívěsu (TSA) a na přání dodávaným vyspělým asistentem pro jízdu s přívěsem, si Range Rover Sport dokáže poradit i s těmi největšími výzvami.

RANGE ROVER SPORT na vodě
RANGE ROVER SPORT s jízdním kolem

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Svůj Range Rover Sport si můžete kdykoli dotvořit podle svých představ instalací doplňkového příslušenství Land Rover Gear. Přizpůsobte vozidlo svým požadavkům pomocí stylových, odolných a všestranných prvků, které byly navrženy, testovány a vyrobeny podle stejně přísných standardů jako ostatní originální vybavení instalované ve voze.

Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací