DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

VŠESTRANNÉ KOMPAKTNÍ SUV. NYNÍ K DISPOZICI ROVNĚŽ JAKO PLUG-IN HYBRID

EMISE CO2 (g/km)

Od 44

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA (l/100 km)

Od 2,0

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Discovery Sport je odvážným vyjádřením DNA modelové řady vozů Discovery

DISCOVERY SPORT exteriér

DESIGNOVÉ PRVKY

Výrazné křivky, dokonale vyvážené proporce a charakteristický design odlišují Discovery Sport od ostatních.

DISCOVERY SPORT exteriér

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Obložení nabízejí možnost si interiér vozu Discovery Sport ještě více přizpůsobit. K dispozici je pět různých obložení.

DISCOVERY SPORT interiér
 • DISCOVERY SPORT

  DISCOVERY SPORT

  Discovery Sport je dokonalou interpretací čistého automobilového designu. S vozem Discovery Sport se za dobrodružstvím vypravíte stylově, ať už v džungli velkoměsta, či při jízdě přírodou.

 • DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

  DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

  Discovery Sport R-Dynamic je výrazný a dynamický. Kromě standardní výbavy nabízí Discovery Sport R-Dynamic HSE 20" kola (Style 5089) a sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 14 směrech s paměťovou funkcí sedadla řidiče.

 • DISCOVERY SPORT BLACK

  DISCOVERY SPORT BLACK

  Pro ty, kteří požadují větší výkon. Model Discovery Sport Black je vybaven zážehovým motorem o objemu 2,0 l a rovněž aktivně řízeným pohonem všech kol, který je k dispozici výhradně pro verzi Discovery Sport Black a který je zárukou ještě lepší ovladatelnosti.

VŠESTRANNOST

 • zpětné zrcátko

  VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

  Velkorysý zavazadlový prostor je nezbytný pro přepravu nepostradatelných věcí členů vaší rodiny. Při přepravě cestujících a zavazadel však není výhled za vozidlo vždy ideální. Vnitřní zpětné zrcátko ClearSight poskytuje dokonalý přehled o situaci za vozidlem, i když máte omezený výhled.

 • náramek Activity Key

  NÁRAMEK ACTIVITY KEY

  Užívejte si oblíbené venkovní aktivity bez nutnosti brát s sebou klíče od vozu. Na přání dodávaný náramek Activity Key je robustní a zcela vodotěsný. Jednoduše nechte klíče bezpečně zamknuté ve voze Discovery Sport a k zamykání a odemykání používejte náramek Activity Key.

 • světlomety

  MATRIX LED SVĚTLOMETY

  Matrix LED světlomety, které patří do široké řady našich technologií, využívají adaptivní paprsek, který se ztlumí a upraví s cílem poskytnout maximální viditelnost bez oslnění protijedoucích vozidel.

 • výdechy klimatizace

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Vyberte si z řady funkcí, které přispívají k jednoduššímu a bezpečnějšímu řízení a parkování. Ve voze najdete řadu inovativních technologií. Všechny prvky byly navrženy za účelem zlepšení zážitku z jízdy a zvýšení bezpečnosti.

PALUBNÍ TECHNOLOGIE

PIVI A PIVI PRO

Standardní výbava systému Pivi:

– dotyková obrazovka s úhlopříčkou 10" – digitální rádio DAB – nově navržené rozhraní – Apple CarPlay® – Android Auto™ – Remote

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro, budete mít na cestách plnou konektivitu s nejnovější palubní umělou inteligencí, která nabízí funkce, jako je navigační systém vybavený funkcí automatického učení.

DISCOVERY SPORT displej

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací, nebo rychle zjistit, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zkontrolovat rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

DISCOVERY SPORT palubní deska

AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN SURROUND

Skutečně podmanivý, naprosto věrný zvuk jako v koncertním sále. Řidič a spolujezdci jsou díky sestavě bočních, předních a zadních reproduktorů obklopeni bohatým a zřetelným zvukem na úrovni vystoupení v otevřeném, prostorném sále. Vše je dokonale integrováno pomocí technologie Trifield™, takže se můžete pohodlně usadit a vychutnat si každý detail.

14 reproduktorů a dvoukanálový subwoofer, výkon zesilovače 650 W

Funkce: digitální zpracování zvuku, technologie Meridian Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu Meridian, Trifield

DISCOVERY SPORT audiosystém
 • ikona aktualizace

  AKTUALIZACE SOFTWARU

  Váš vůz zůstává v obraze díky aktualizacím softwaru. V zájmu zachování optimálního výkonu lze informační a zábavní systém, telematiku i další ovládací moduly aktualizovat na dálku. Váš vůz se tak bude neustále zlepšovat.

 • ikona propojení

  ONLINE PACK

  Paket Online Pack nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:

  – neomezené streamování médií
  – předpověď počasí
  – online synchronizace kalendáře

 • ikona nabíjení

  BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

  Na přání dodávaný systém bezdrátového nabíjení zařízení se zesilovačem mobilního signálu umožňuje nabíjet kompatibilní chytré telefony bez nutnosti použití kabelu nebo nabíjecího doku. Ve voze bude váš telefon využívat jeho anténu ke zlepšení signálu a kvality hovorů.

 • ikona čištení

  IONIZACE VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2,5

  Na přání dodávaná ionizační technologie Nanoe™ zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Stiskněte tlačítko PURIFY a speciálně navržený filtr zachytí částice z venkovního vzduchu, například jemné prachové částice a alergeny, jako je pyl.

SCHOPNOSTI

DISCOVERY SPORT v bahně

POHON VŠECH KOL

Zajistí vám suverénní jízdu na silnici i v terénu. Na kluzkém povrchu, jako je tráva nebo sníh, může podle potřeby rozdělovat točivý moment mezi přední a zadní kola a maximalizovat tak trakci.

 • DISCOVERY SPORT v terénu

  TERRAIN RESPONSE 2

  Čtyři jízdní režimy umožňují optimalizovat vůz Discovery Sport podle náročnosti terénu. Systém Terrain Response 2 sleduje jízdní podmínky a systematicky vybírá nejvhodnější jízdní režim. Schopnosti první generace tohoto oceňovaného systému tak posouvá na ještě vyšší úroveň.

 • DISCOVERY SPORT ve vodě

  BRODIVOST

  Dopřejte si jistotu a pohodlí i při jízdě vodou. Sledování hloubky brodu pomáhá snadno zvládat průjezdy vodou. Discovery Sport vás upozorní, když se hloubka vody přiblíží jeho maximální brodivosti.

 • DISCOVERY SPORT s přívěsem

  TAŽENÍ PŘÍVĚSU

  Discovery Sport utáhne až 2 500 kg. Na výběr je odnímatelné nebo elektricky ovládané tažné zařízení, obojí jako výbava na přání. Všestrannost vozidla můžete dále podpořit výběrem příslušenství určeného pro přepravu nákladu či jízdu s přívěsem.

 • dotyková obrazovka

  ZOBRAZENÍ CLEARSIGHT GROUND VIEW

  Ideální pro jízdu mimo silnice a v náročném terénu. Zobrazení ClearSight Ground View dostupné s 3D prostorovou kamerou umožňuje pohled „skrz“ kapotu vozu Discovery Sport a využívat při jízdě několik zobrazení okolí včetně podvozku a kol.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

DISCOVERY SPORT PLUG-IN HYBRID

PLUG-IN HYBRID

Discovery Sport Plug-in Hybrid se dokonale hodí pro jízdy ve městě i víkendové výpravy. Nabízí ryze elektrický pohon s nulovými výfukovými emisemi a ze ho nabíjet pomocí rychlonabíječky na stejnosměrný proud.

 • RANGE ROVER SPORT na silnici

  POHONNÉ JEDNOTKY

  Pro Discovery Sport je k dispozici řada motorů, které nabízejí výkon, radost z jízdy, hospodárnost a kultivovaný jízdní projev, včetně pohonné jednotky s technologií Plug-in Hybrid.

 • dotyková obrazovka

  KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

  Vybrané vlastnosti, například zavěšení či řízení, lze individuálně konfigurovat na dotykové obrazovce vozu Discovery Sport podle osobních požadavků.

 • RANGE ROVER SPORT na silnici

  AKTIVNĚ ŘÍZENÝ POHON VŠECH KOL

  Dostupný výhradně pro model Discovery Sport Black. Aktivně řízený pohon všech kol zajišťuje ještě lepší trakci, stabilitu a komfort při jízdě v terénu. Na silnici pak tento systém přináší lepší kontrolu v zatáčkách.

DISCOVERY SPORT koláž

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Všestranné kompaktní SUV. Sestavte si vlastní Land Rover Discovery Sport přesně podle svých představ.

DISCOVERY SPORT s příslušenstvím

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Discovery Sport pomocí široké nabídky příslušenství pro exteriér a interiér.