RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

NASTAL ČAS PROJEVIT NÁZOR. NYNÍ K DISPOZICI ROVNĚŽ JAKO PLUG-IN HYBRID

EMISE CO2 (g/km)

Od 44

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

Od 2,0 l/100 km

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Pokračování naší designové filozofie. Nezaměnitelná silueta vozu Range Rover Evoque je blízká karoserii kupé. Přichází důstojný nástupce vozu, který si získal příznivce po celém světě.

RANGE ROVER EVOQUE

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno vpouští do interiéru vozu Range Rover Evoque přirozené světlo a vytváří dojem většího, světlejšího prostoru. Vyberte si pevné nebo posuvné1 panoramatické střešní okno a střechu v barvě vozu nebo v kontrastní černé či šedé2 barvě.

RANGE ROVER EVOQUE střešní okno

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Přesvědčivý vzhled vozu Range Rover Evoque se projevuje také v interiéru. Čalounění kůží Windsor doplňuje tkanina Eucalyptus a tkanina Kvadrat ze směsi prémiové vlny.

RANGE ROVER EVOQUE interiér
 • RANGE ROVER EVOQUE a R-DYNAMIC

  RANGE ROVER EVOQUE A R-DYNAMIC

  Range Rover Evoque je minimalistický a kultivovaný. Range Rover Evoque R-Dynamic posouvá hranice odvážným, sportovním designem, který ještě více zvyšuje jeho atraktivitu.

 • RANGE ROVER EVOQUE NOLITA EDITION

  RANGE ROVER EVOQUE NOLITA EDITION

  Range Rover Evoque Nolita Edition přináší celou řadu jedinečných prvků včetně pevného panoramatického střešního okna v odstínu Nolita Grey, osvětlených prahových lišt, vnitřního zpětného zrcátka ClearSight3, které vám vždy zajistí skvělý výhled za vozidlo, a systému Pivi Pro4 se spodní 10" dotykovou obrazovkou.

 • RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

  RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

  Čistší linie a povrchy a precizní zpracování zvýrazňují modernost a kultivovanost designu vozu Range Rover Evoque. Zapuštěné výsuvné kliky dveří, 21" kola na přání a Matrix LED světlomety spolu s předními a zadními animovanými ukazateli směru dodávají vozu osobitý vzhled.

TECHNOLOGIE

PIVI A PIVI PRO

Standardní výbava systému Pivi:

– dotyková obrazovka s úhlopříčkou 10" – digitální rádio DAB – nově navržené rozhraní – Apple CarPlay® – Android Auto™ – Remote

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro, budete mít na cestách plnou konektivitu s nejnovější palubní umělou inteligencí, která nabízí funkce, jako je navigační systém vybavený funkcí automatického učení.

RANGE ROVER EVOQUE displej

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací, nebo rychle zjistit, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zkontrolovat rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

RANGE ROVER EVOQUE palubní deska

AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN SURROUND

Skutečně podmanivý, naprosto věrný zvuk jako v koncertním sále. Řidič a spolujezdci jsou díky sestavě bočních, předních a zadních reproduktorů obklopeni bohatým a zřetelným zvukem na úrovni vystoupení v otevřeném, prostorném sále. Vše je dokonale integrováno pomocí technologie Trifield™, takže se můžete pohodlně usadit a vychutnat si každý detail.

14 reproduktorů a dvoukanálový subwoofer, výkon zesilovače 650 W

Funkce: digitální zpracování zvuku, technologie Meridian Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu Meridian, Trifield

RANGE ROVER EVOQUE audiosystém
 • ikona aktualizace

  AKTUALIZACE SOFTWARU

  Váš vůz zůstává v obraze díky aktualizacím softwaru. V zájmu zachování optimálního výkonu lze informační a zábavní systém, telematiku i další ovládací moduly aktualizovat na dálku. Váš vůz se tak bude neustále zlepšovat.

 • ikona propojení

  ONLINE PACK

  Paket Online Pack nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:

  – neomezené streamování médií
  – předpověď počasí
  – online synchronizace kalendáře

 • ikona nabíjení

  BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

  Na přání dodávaný systém bezdrátového nabíjení zařízení se zesilovačem mobilního signálu umožňuje nabíjet kompatibilní chytré telefony bez nutnosti použití kabelu nebo nabíjecího doku. Ve voze bude váš telefon využívat jeho anténu ke zlepšení signálu a kvality hovorů.

 • ikona čištení

  IONIZACE VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2,5

  Na přání dodávaná ionizační technologie Nanoe™ zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Stiskněte tlačítko PURIFY a speciálně navržený filtr zachytí částice z venkovního vzduchu, například jemné prachové částice a alergeny, jako je pyl.

SCHOPNOSTI

POHON VŠECH KOL

Zajistí vám suverénní jízdu na silnici i v terénu. Na kluzkém povrchu, jako je tráva nebo sníh, může podle potřeby rozdělovat točivý moment mezi přední a zadní kola a maximalizovat tak trakci.

RANGE ROVER EVOQUE na sněhu

TERRAIN RESPONSE 2

Pět jízdních režimů umožňuje optimalizovat vůz Range Rover Evoque podle náročnosti terénu. Systém Terrain Response 2 sleduje jízdní podmínky a systematicky vybírá nejvhodnější jízdní režim. Schopnosti tohoto oceňovaného systému tak posouvá na ještě vyšší úroveň.

RANGE ROVER EVOQUE na štěrku

ZOBRAZENÍ CLEARSIGHT GROUND VIEW

ClearSight Ground View je dostupné jako výbava na přání. Umožní vám vidět „skrz“ kapotu a využívat při jízdě několik zobrazení okolí včetně podvozku a kol.

RANGE ROVER EVOQUE na štěrku

JÍZDNÍ DYNAMIKA

RANGE ROVER EVOQUE na silnici

PLUG-IN HYBRID

Range Rover Evoque Plug-in Hybrid kombinuje tříválcový zážehový motor o objemu 1,5 litru s elektromotorem a nabízí celkový výkon 309 k. Užívejte si výhod paralelního hybridního režimu nebo plně elektrického režimu.

 • RANGE ROVER EVOQUE

  POHONNÉ JEDNOTKY

  Pro Range Rover Evoque je k dispozici řada motorů, které nabízejí výkon, radost z jízdy, hospodárnost a kultivovaný jízdní projev, včetně jednotky s technologií Plug-in Hybrid.

 • RANGE ROVER EVOQUE

  ADAPTIVE DYNAMICS

  Systém Adaptive Dynamics lze aktivovat na dotykové obrazovce modelu Range Rover Evoque, což vám zajití dokonalou kontrolu nad vozem, lepší ovladatelnost a pohotovější reakce.

 • RANGE ROVER EVOQUE

  KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

  Na přání dodávaný konfigurovatelný režim Dynamic umožňuje upravovat mapování odezvy plynu, činnosti převodovky, nastavení řízení a odpružení vozu Range Rover Evoque podle požadavků na jízdu.

VŠESTRANNOST

 • zpětné zrcátko

  VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

  Jeden z mnoha inovativních prvků, díky kterým je Range Rover Evoque radost řídit. Jedná se o první využití značkou Land Rover. Tato na přání dodávaná technologie poskytuje přímý pohled na silnici za vámi bez ohledu na cestující na zadních sedadlech nebo předměty v zavazadlovém prostoru.

 • světlomety

  MATRIX LED SVĚTLOMETY

  Mezi naše inovativní technologie patří také adaptivní světlomety Matrix LED s charakteristickými světly pro denní svícení (DRL). Technologie maximalizuje počet sekcí paprsků dálkových světel tak, aby zajistila co nejlepší viditelnost. Zastíněním vozidel jedoucích v protisměru chrání jejich řidiče před oslněním.

 • RANGE ROVER EVOQUE exteriér

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Vyberte si z řady paketů, které umocní váš zážitek z jízdy.

  Vyberte si z řady funkcí, které přispívají k jednoduššímu a bezpečnějšímu řízení a parkování. Ve voze najdete řadu inovativních technologií. Všechny prvky byly navrženy za účelem zlepšení zážitku z jízdy a zvýšení bezpečnosti.

 • zadní sedačky

  BEZPEČNOST

  Bezpečnost ještě zlepšují ukotvení ISOFIX a airbagy. Již ve standardní výbavě jsou obě krajní zadní sedadla opatřena dvěma kotevními body ISOFIX pro dětské sedačky a vozidlo disponuje šesti airbagy, včetně airbagů pro řidiče a spolujezdce a bočních okenních a hrudníkových airbagů, které přispívají k vaší bezpečnosti.

RANGE ROVER EVOQUE koláž

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Nastal čas projevit názor. Navrhněte si v konfigurátoru svůj vlastní Range Rover Evoque.

RANGE ROVER EVOQUE s příslušenstvím

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover Evoque pomocí široké nabídky příslušenství pro exteriér a interiér.