RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

AVANTGARDNÍ RANGE ROVER. NYNÍ K DISPOZICI ROVNĚŽ JAKO PLUG-IN HYBRID

EMISE CO2 (g/km)

Od 49

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

Od 2,2 l/100 km

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Range Rover Velar je nádherně vyvážený vůz s optimálními proporcemi. Ušlechtilý rodokmen vozu Range Rover je okamžitě rozpoznatelný, ať už se jedná o robustní přední část, souvislou spodní linii oken či elegantně zkosenou záď.

RANGE ROVER VELAR

ZAPUŠTĚNÉ KLIKY DVEŘÍ

Pokud se výsuvné kliky dveří nepoužívají, automaticky se zasunou. Zapuštěná konstrukce přispívá ke vzniku mimořádně čistých a ryzích křivek, které zajišťují nižší hlučnost způsobenou prouděním vzduchu.

RANGE ROVER VELAR klika dveří

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Nahlédněte do interiéru vozu Range Rover Velar. K výjimečným prvkům interiéru patří loketní opěrka a prvotřídní materiály.

RANGE ROVER VELAR interiér
 • RANGE ROVER VELAR zvenku

  RANGE ROVER VELAR

  Range Rover Velar udává směr minimalistického designu. Tento vůz s čistými, elegantními a osobitými liniemi se pyšní neobyčejným, moderním charakterem. Kultivovaný výkon ve spojení s přirozenou elegancí na vás zapůsobí prostřednictvím dokonalého moderního automobilového designu.

 • RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC zvenku

  RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

  Range Rover Velar R-Dynamic má odhodlaný výraz s dekorativními prvky nárazníku v provedení Burnished Copper. Kryty ventilačních otvorů na kapotě a kryty bočních ventilačních otvorů výrazně přispívají k jeho vytříbenému, modernímu vzhledu a přitažlivosti. Znak na kapotě, nápis na víku zavazadlového prostoru a maska chladiče jsou v odstínu Shadow Atlas.

 • RANGE ROVER VELAR EDITION

  RANGE ROVER VELAR EDITION

  Range Rover Velar proslul svým avantgardním vzhledem, Range Rover Velar Edition jde ještě dál. Díky úchvatným detailům, ke kterým patří dekorativní prvky v černém odstínu, černá 20" kola a střecha v kontrastní černé barvě, ho jednoduše nepřehlédnete.

TECHNOLOGIE

PIVI A PIVI PRO

Standardní výbava systému Pivi:

– 10" dotyková obrazovka – 10" spodní dotyková obrazovka – digitální rádio DAB – nově navržené rozhraní – Apple CarPlay® – Android Auto™ – Remote

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro, získáte nejnovější palubní umělou inteligenci, která nabízí například navigační systém s funkcí automatického učení.

RANGE ROVER VELAR palubní deska

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací, nebo rychle zjistit, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zkontrolovat rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

RANGE ROVER VELAR displej

AUDIOSYSTÉMY MERIDIAN

Vychutnejte si zcela nový rozměr hudby. Díky reproduktorům důmyslně rozmístěným v celém interiéru a 3D technologii Trifield společnosti Meridian se můžete těšit na jedinečný poslechový zážitek jako na koncertě.

22 reproduktorů a dvoukanálový subwoofer, výkon zesilovače 1 300 W.

Funkce: digitální zpracování zvuku, technologie Meridian Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu Meridian, 3D Trifield.

RANGE ROVER VELAR audiosystém
 • dotyková obrazovka

  AKTUALIZACE SOFTWARU

  Váš vůz zůstává v obraze díky aktualizacím softwaru. V zájmu zachování optimálního výkonu lze informační a zábavní systém, telematiku i další ovládací moduly aktualizovat na dálku. Váš vůz se tak bude neustále zlepšovat.

 • dotyková obrazovka

  ONLINE PACK

  Paket Online Pack nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:

  – neomezené streamování médií
  – předpověď počasí
  – online synchronizace kalendáře

 • středový tunel

  WI-FI

  Vyberte si možnost Wi-Fi s datovým tarifem a budete mít k dispozici následující:

  – služby pro streamování médií dle vlastního výběru
  – až 20 GB dat měsíčně
  – lepší připojení pomocí antény
  – větší počet připojených zařízení

 • výdechy klimatizace

  IONIZACE VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2,5

  Na přání dodávaná ionizační technologie Nanoe™ zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Po aktivaci této funkce zachytí speciálně navržený filtr jemné částice obsažené ve venkovním vzduchu, například alergeny, jako jsou prach či pyl.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

RANGE ROVER VELAR na silnici

PLUG-IN HYBRID

Naše pohonná jednotka s technologií Plug-in Hybrid (PHEV) kombinuje čtyřválcový zážehový motor Si4 o objemu 2,0 litru a výkonu 300 k s pohonem čtyř kol a elektromotorem s výkonem 143 k. Užijte si výhody paralelního hybridního režimu nebo plně elektrického režimu.

 • RANGE ROVER VELAR

  POHONNÉ JEDNOTKY

  Všechny naše motory nabízejí dynamický zážitek z jízdy. Range Rover Velar je dostupný ve verzi se zážehovým a vznětovým motorem a rovněž jako plug-in hybrid.

 • RANGE ROVER VELAR

  JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Osmistupňovou automatickou převodovku konstruktéři značky Land Rover optimalizovali tak, aby zaručovala plynulé řazení s výjimečně rychlými reakcemi. Díky osmi těsně odstupňovaným převodovým stupňům je přeřazení téměř nezaznamenatelné.

 • RANGE ROVER VELAR

  KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

  Kultivovaný, příjemný jízdní projev nebo maximální výkon vozu pomocí mapování převodovky a konfigurace řízení, odezvy plynu a odpružení.

SCHOPNOSTI

POHON VŠECH KOL

Systém Torque-on-demand AWD zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti na silnici a dokonalé schopnosti v terénu. K udržení optimální trakce a jisté jízdy za všech podmínek je pohon Range Rover Velar dokonale vyladěn a propojen s pečlivě vyvinutými technologiemi.

RANGE ROVER VELAR na silnici

TERRAIN RESPONSE

Optimalizujte nastavení motoru, převodovky, mezinápravového diferenciálu a podvozkových systémů pro konkrétní terén pomocí jednoho z šesti jízdních režimů. Systém Terrain Response 2 staví na našich více než 70 letech odborných zkušeností a umožňuje vozidlu automaticky vybrat nejvhodnější režim jízdy v terénu.

RANGE ROVER VELAR na štěrku

ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Systém All Terrain Progress Control (ATPC) je moderní, na přání dodávaný systém, který umožňuje nastavit a udržovat stálou rychlost i v těch nejnáročnějších podmínkách, jako jsou bláto, mokrá tráva, sníh, led a polní cesty.

RANGE ROVER VELAR na štěrku
 • světlomety

  MATRIX LED SVĚTLOMETY

  Matrix LED světlomety z bohaté řady našich technologií využívají adaptivní paprsek, který se ztlumí a upraví, aby vám zajistil maximální viditelnost bez oslnění protijedoucích vozidel.

 • VELAR exteriér

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Vyberte si z řady funkcí, které přispívají k jednoduššímu a bezpečnějšímu řízení a parkování. K dispozici je řada inovativních technologií a všechny prvky byly navrženy s cílem zlepšit zážitek z jízdy a zvýšit bezpečnost.

 • středový tunel

  PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

  Vyberte si z řady paketů, které umocní váš zážitek z jízdy.

  – Blind Spot Assist Pack
  – Driver Assist Pack

 • logo EURO NCAP

  PĚTIHVĚZDIČKOVÁ BEZPEČNOST

  Range Rover Velar získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP, oficiálně tedy patří mezi nejbezpečnější vozy na trhu.

RANGE ROVER VELAR koláž

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Avantgardní Range Rover. Navrhněte si v konfigurátoru vlastní Range Rover Velar přesně podle svých představ.

RANGE ROVER VELAR s příslušenstvím

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Range Rover Velar je elegantní, odolný a praktický. Přesto si jej můžete dále upravit pomocí širokého sortimentu příslušenství pro exteriér a interiér.