HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • RANGE ROVER zvenku

  DESIGN

  Linii střechy, nepřerušovanou spodní linii oken a výraznou spodní část vozu Range Rover jsme nechtěli měnit. Vůz jsme však vylepšili mnoha inovativními funkcemi, jako jsou laserové světlomety Pixel LED, které dotvářejí jeho již tak působivý vzhled.

 • interiér

  KULTIVOVANOST

  Skutečně prvotřídní zážitek z jízdy. Úchvatný a dokonale vybavený interiér vozu Range Rover nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a současně praktičnost pětimístného uspořádání. Přední i zadní sedadla jsou nyní sklopná v ještě větším úhlu a díky příjemnému čalounění nabízejí vyšší pohodlí.

 • palubní deska

  TECHNOLOGIE

  Range Rover je vybaven řadou technologií určených k zajištění kultivované jízdy a neustálé konektivity – od dotykových spínačů na volantu, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, po integrované 10" dotykové obrazovky systému Touch Pro Duo.

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Nová maska chladiče, přední nárazník a kapota společně s integrovanými koncovkami výfukové soustavy a novými LED světly se vyznačují přirozeným, avšak působivým moderním designem.

RANGE ROVER

DOMINANTNÍ VZHLED

Díky třem charakteristickým prvkům je design vozů Range Rover okamžitě rozpoznatelný. Jedinečná silueta se směrem dozadu mírně snižuje a zakřivuje, skla tvořící jednotnou plochu s karoserií a leskle černé sloupky zvýrazňují linii střechy a podtrhují tak elegantní aerodynamický tvar vozu.

RANGE ROVER

MIMOŘÁDNÁ KULTIVOVANOST

Range Rover s dlouhým rozvorem je okamžitě rozpoznatelný a vyniká dokonalou konstrukcí a úžasnou výbavou. Pyšní se panoramatickým střešním oknem ve standardní výbavě, karoserií delší o 200 mm a luxusnějším interiérem.

RANGE ROVER

DESIGN INTERIÉRU

Přirozeně komfortní, špičkově vybavený a dokonale propracovaný. Dekorativní prvky a nová ozdobná obložení umocňují dojem kultivovanosti, která je nedílnou součástí každého vozu Range Rover.

RANGE ROVER

KOMFORT

Nový interiér vozu Range Rover byl navržen a vytvořen k zajištění špičkového komfortu. Použity jsou prvotřídní materiály, například semianilinová kůže, sedadla jsou širší a nová přehledná konzola nabízí intuitivní a snadné používání.

RANGE ROVER

DOKONALÝ LUXUS

Cestující si díky dlouhému rozvoru vozu Range Rover mohou dopřát dokonale pohodlnou jízdu. V porovnání s vozy se standardním rozvorem dosahuje tato verze nové úrovně kultivovanosti. Cestující mají například k dispozici o 186 mm více místa pro nohy, a tudíž ještě více komfortu.

RANGE ROVER

EDICE A SPECIÁLNÍ VOZIDLA

RANGE ROVER FIFTY

Nedostižná kombinace vytříbeného designu, kultivovanosti a jízdních schopností. Range Rover Fifty je vylepšen jedinečnými osobitými detaily v odstínu Satin Auric Atlas, například ručně vyrobeným nápisem „Fifty“ na plaketě v interiéru, spolu s číslicí 1 až 1970, která připomíná, že se jedná o limitovanou edici.

RANGE ROVER FIFTY

RANGE ROVER WESTMINSTER

Range Rover Westminster se honosí proslulou elegancí a noblesou. Nabízí čalounění stropu velurem, obložení v provedení Kalahari, posuvné panoramatické střešní okno a mnoho dalších prémiových prvků výbavy. Dolaďte jeho už tak sebevědomý vzhled provedením Westminster Black.

RANGE ROVER WESTMINSTER

RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC STEALTH

Verze výbavy SVAutobiography Dynamic Stealth je vylepšena o jedinečné designové prvky v černé barvě, například lak v odstínu Santorini Black s tóny Narvik Black a interiér v odstínu Ebony s prošíváním v odstínu Pimento. Divize Special Vehicle Operations povznáší luxus, jízdní schopnosti a výkon vozu na zcela novou úroveň.

RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC STEALTH

TECHNOLOGIE

TOUCH PRO DUO

Standardně dodávaný informační a zábavní systém Touch Pro Duo se dvěma vysoce citlivými 10" dotykovými obrazovkami s vysokým rozlišením umožňuje zobrazovat důležité informace a současně využívat další funkce, což zvyšuje flexibilitu a efektivitu používání.

RANGE ROVER interiér

INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3" přijímá a zobrazuje velké množství provozních informací, zábavný obsah a údaje pro aktivní bezpečnost, například navigaci, telefon a média.

RANGE ROVER displej

BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

 • logo isofix

  ISOFIX

  Kotevní body ISOFIX na zadních sedadlech usnadňují upevnění dětských sedaček. Zajišťují také pevné spojení dětské sedačky a vozidla a tím i vyšší bezpečnost.

 • volant

  AIRBAGY

  Komplexní systém šesti airbagů vozu Range Rover zajišťuje vynikající úroveň ochrany všech cestujících.

 • připoutaný člověk

  BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

  Ještě lepší ochranu zajišťují předpínače bezpečnostních pásů, které v případě čelního nárazu omezují pohyb vpřed.

 • RANGE ROVER v provozu

  ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

  Asistent pro nouzové brzdění zvyšuje pocit bezpečnosti a upozorňuje řidiče na možné čelní srážky. Pokud řidič nereaguje, systém sníží nebezpečí potenciální srážky aktivním brzděním.

 • RANGE ROVER na silnici

  ELEKTRONICKY ŘÍZENÝ PROTIPROKLUZOVÝ SYSTÉM

  Systém optimalizuje trakci a stabilitu ovládáním prokluzování kol prostřednictvím snížení momentu prokluzujícího kola a podle potřeby také přibrzďováním.

 • RANGE ROVER v provozu

  ASISTENT NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ

  Asistent nouzového brzdění (EBA) rozpozná snahu o prudké brzdění a pomáhá zajistit maximální brzdný účinek, aniž byste museli vyvíjet nadměrnou sílu. Dosahuje toho zvýšením tlaku v brzdové soustavě pomocí čerpadla systému ABS, abyste zastavili včas.

dotyková obrazovka

DÁLKOVĚ OVLÁDANÉ SKLÁPĚNÍ SEDADEL

Funkce praktického sklápění sedadel se systémem inteligentního sklápění sedadel, která je k dispozici pro zadní sedadla „Executive Class“, umožňuje konfiguraci sedadel vzadu pomocí dolní dotykové obrazovky nebo aplikace ve vašem chytrém telefonu.

SCHOPNOSTI

POHON VŠECH KOL

Díky pohonu všech kol (AWD) je jízda v terénu suverénní a přesná. K udržení optimální trakce a jisté jízdy za všech podmínek je pohon vozu Range Rover řízen souborem pečlivě vyvinutých technologií.

RANGE ROVER ve sněhu

JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Range Rover si díky nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg1 exkluzivně vyvinutým technologiím snadno poradí i s těmi největšími výzvami. Užijte si pohodlí díky na přání dodávanému příslušenství, jako je elektricky výsuvné tažné zařízení, vyspělý asistent pro jízdu s přívěsem nebo nastavení výšky vzadu.

RANGE ROVER s přívěsem

BRODIVOST

Range Rover se může pochlubit brodivostí až 900 mm. Náš na přání dodávaný systém sledování hloubky brodu2 využívá senzory ve vnějších zpětných zrcátkách, které vás upozorní, když se hladina vody přiblíží k hranici brodivosti vozidla. Řídicí systém poskytuje informace v reálném čase, což je obzvláště užitečné za šera.

RANGE ROVER ve vodě

JÍZDNÍ DYNAMIKA

PHEV

Naše dosud nejprogresivnější pohonná jednotka. Range Rover PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) je vybaven vyspělým zážehovým motorem Ingenium a elektromotorem. Výkon 404 k, zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,4 sekundy a emise CO2 od 75 g/km‡.

PHEV

MOTORY

Pro Range Rover je k dispozici celá řada motorů, které vám nabídnou jak výkon, tak čirou radost z jízdy, hospodárnost a kultivovanost. Všechny byly optimalizovány s důrazem na rozličné vlastnosti, aby vyhovovaly různým požadavkům, které na ně budou kladeny. Všechny motory jsou vybaveny systémem Stop/Start a chytrým nabíjením akumulátoru rekuperací kinetické energie.

RANGE ROVER motor

HLINÍKOVÝ PODVOZEK

Díky celohliníkové samonosné karoserii je Range Rover jedním z nejpevnějších a zároveň nejlehčích vozidel svého druhu. Použití hliníku s vysokou pevností v konstrukci karoserie zajišťuje minimální narušení bezpečnostního skeletu v případě kolize.

RANGE ROVER podvozek

HYBRIDNÍ, ZÁŽEHOVÉ NEBO VZNĚTOVÉ MOTORY SPLŇUJÍCÍ NORMU EURO 6

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

RANGE ROVER maska
RANGE ROVER příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Svůj Range Rover si můžete kdykoli upravit podle svých představ instalací doplňkového příslušenství Land Rover. Přizpůsobte vozidlo svým požadavkům pomocí stylových, odolných a všestranných prvků, které byly navrženy, testovány a vyrobeny podle stejně přísných standardů jako ostatní originální vybavení instalované ve voze.

KOMFORT A PRAKTIČNOST

 • nastavení sedadel

  VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA

  K dispozici jsou vyhřívaná a chlazená sedadla vpředu a vzadu, která zajišťují optimální komfort bez ohledu na venkovní teplotu. Sedadla nabízejí všem cestujícím možnost nezávislého nastavení preferované teploty.

 • interiér

  POSUVNÉ SEDADLO SPOLUJEZDCE

  Funkce ovládaná tlačítkem umožňuje odsunout sedadlo předního spolujezdce do nejzazší přední polohy směrem od cestujícího na zadním sedadle, a tím mu poskytnout dostatek místa a dokonalý výhled vpřed.

 • středová konzole

  CHLADNIČKA VE STŘEDOVÉ KONZOLE

  Díky na přání dodávané chladničce v přední středové konzole si na cestách budete moci kdykoli dopřát dokonale vychlazený nápoj. Chladnička pojme až 4 láhve o objemu 500 ml a dokáže udržet jejich teplotu na 5 °C.

 • osvětlení interiéru

  VYLEPŠENÉ OSVĚTLENÍ

  Cestující na zadních sedadlech si mohou vybrat ze dvou nastavení: studené bílé světlo a teplé bílé světlo, každé s více úrovněmi jasu. První možnost je vhodnější pro práci a činnosti, které vyžadují soustředění, druhá poskytuje příjemné přirozené světlo.

 • výdechy klimatizace

  ČTYŘZÓNOVÁ KLIMATIZACE

  Čtyřzónová klimatizace pomáhá zpříjemnit prostředí v interiéru vozu díky možnosti nastavení teploty, směru a intenzity proudění vzduchu. Systém umožňuje nezávislé ovládání klimatizace pro řidiče, spolujezdce na předním sedadle a cestující na obou stranách druhé řady sedadel. Systém zahrnuje přídavné výdechy v B sloupcích.

 • telefon připojený ke středové konzoly

  KONEKTIVITA

  Range Rover je vybaven až sedmi USB konektory, konektorem HDMI, 12V napájecí zásuvkou a síťovým napájecím konektorem. Každý cestující tak má možnost nabít svůj tablet, mobilní telefon či jiné zařízení a užívat si zábavu.

 • RANGE ROVER zvenku

  PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY INTERIÉRU S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM

  Inovativní systém dokáže předem vyhřát nebo ochladit interiér vozidla pomocí dálkového ovládání a sedmidenního časovače. Lze se tak spolehnout, že uvnitř vozu bude vždy ideální teplota ještě předtím, než do něj nastoupíte.

 • RANGE ROVER zadní pohled

  VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU, ELEKTRICKY OVLÁDANÉ SE SENZOREM PŘIBLÍŽENÍ

  Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se senzorem přiblížení umožňuje otevřít nebo zavřít víko zavazadlového prostoru, aniž byste se museli dotknout vozidla nebo klíče. Systém je ovládán elektronicky a je vybaven dvěma senzory na každé straně vozidla. Pro aktivaci této funkce stačí umístit nohu pod senzor.

 • klika dveří

  BEZHLUČNÉ DOVÍRÁNÍ DVEŘÍ

  Range Rover je rovněž k dispozici s na přání dodávanou funkcí bezhlučného dovírání dveří, která zajišťuje elektrické dovření předních a zadních dveří. Funkce umožňuje elektricky ovládat posledních 6 mm dráhy dveří a zaručuje tak bezhlučné zavření dveří vpředu i vzadu.

Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací