HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • pasažéři

  VŠESTRANNOST

  Interiér modelu Land Rover Discovery se sedmi plnohodnotnými sedadly, pěti kotevními body ISOFIX a nabíjením zařízení pro všechny cestující byl navržen pro všechny rodiny a všechny příležitosti.

 • terén

  SCHOPNOSTI

  Vyvážená kombinace schopností a stability. Land Rover Discovery přináší celé vaší rodině jistotu a možnost užívat si bez omezení jakákoli dobrodružství.

 • interiér

  TECHNOLOGIE

  Inovativní technologie modelu Land Rover Discovery zahrnují intuitivní informační a zábavní systém Pivi Pro, který nyní využívá dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 11,4". Systém je stále zapnutý a připravený.

DESIGN

DISCOVERY
DISCOVERY
DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY DISPONUJE SEDMI PLNOHODNOTNÝMI SEDADLY

Pokud se chystáte na cestu v sedmi lidech, například se svými přáteli či dětmi, sedmimístný model Land Rover Discovery vám nabídne dokonalé řešení. Díky stupňovitému uspořádání sedadel si všichni cestující vychutnají skvělý výhled na silnici.

DISCOVERY

PLNĚ INTEGROVANÉ PROSTŘEDÍ

Středová konzola s integrovanou dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 11,4" nabízí prostornou úložnou schránku a lepší ventilaci.

DISCOVERY

NABÍDKA PRÉMIOVÝCH INTERIÉRŮ

Zvolte kůži nebo trvale udržitelné alternativy bez použití kůže, včetně sedadel čalouněných velurem značky Miko a imitací kůže Luxtec. Optimální pohodlí pro vás i spolucestující.

DISCOVERY

VARIANTY

CENTRAL LIGHTS

Ať už vás cesty zavedou kamkoli, vrcholný sedmimístný model Discovery nabízí prvotřídní luxus v podobě vylepšených designových detailů exteriéru, vyspělých technologií a dokonalého pohodlí.

DISCOVERY

NORDIC ICE

Verze Nordic Ice byla vytvořena pro skutečné dobrodruhy. Byla inspirována ekologickým přístupem značky Land Rover a představuje udržitelnější variantu vozu.

DISCOVERY

URBAN ADVENTURE

Verze Discovery Urban Adventure je dokonalý vůz pro moderní městskou rodinu. Nabízí povrchové úpravy z technických materiálů, lak v odstínu Carpathian Grey a všestrannou sedmimístnou konfiguraci pro každodenní cesty za dobrodružstvím.

DISCOVERY

VYBERTE SI MODEL

 • LAND ROVER DISCOVERY R-DYNAMIC S

  LAND ROVER DISCOVERY R-DYNAMIC S

  – LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení
  – černá kontrastní střecha
  – 20" kola z lehké slitiny, Satin Dark Grey (Style 5122)
  – sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 14 směrech, čalouněná kůží DuoLeather v odstínech Light Oyster/Ebony, s loketní opěrkou pro řidiče
  – dotyková obrazovka s úhlopříčkou 11,4"

 • LAND ROVER DISCOVERY R-DYNAMIC SE

  LAND ROVER DISCOVERY R-DYNAMIC SE

  – prémiové LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení
  – pevné přední a zadní panoramatické střešní okno
  – 21" kola z lehké slitiny, Gloss Black (Style 5025)
  – sedadla vpředu elektricky nastavitelná v 18 směrech, čalouněná kůží DuoLeather v odstínech Light Oyster/Ebony, s paměťovou funkcí a loketní opěrkou pro řidiče
  – audiosystém Meridian™

 • LAND ROVER DISCOVERY R-DYNAMIC HSE

  LAND ROVER DISCOVERY R-DYNAMIC HSE

  – Matrix LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení
  – 22" kola z lehké slitiny, Gloss Black (Style 5124)
  – volant obšitý kůží
  – prémiové osvětlení interiéru
  – vyhřívaná a chlazená sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 20 směrech, čalouněná kůží Windsor, s paměťovou funkcí a loketní opěrkou pro řidiče