HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • mobilní telefon

  VŠESTRANNÝ DESIGN

  Všestrannost interiéru je zvýrazněna snadno konfigurovatelným volitelným sedmisedadlovým uspořádáním a spoustou úložného prostoru, s důmyslným využitím místa a vytříbeným komfortem. Funkce inteligentního sklápění sedadel vám umožňuje nakonfigurovat sedadla druhé a třetí řady pomocí spínačů umístěných v zavazadlovém prostoru nebo prostřednictvím hlavního dotykového displeje.

 • dotyková obrazovka

  DŮMYSLNÉ TECHNOLOGIE

  Informační a zábavní systém poskytuje cestujícím dokonalou konektivitu a přístup k informacím. Vše máte na dosah ruky – od důmyslných asistenčních systémů pro jízdu, parkování a tažení přívěsu po moderní technologie.

 • DISCOVERY v terénu

  NEJLEPŠÍ SCHOPNOSTI VE SVÉ TŘÍDĚ

  Model Discovery je ve městě jako doma, dokonale si však poradí i s jízdou v terénu. Jízdu s přívěsem posouvá na novou úroveň, a to díky přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg a dostupnému souboru funkcí, které pomáhají zajistit bezproblémové a suverénní tažení. Jeho optimalizovaná geometrie spolu s unikátními technologiemi Land Rover zaručují, že poskytne prvotřídní schopnosti pro jízdu v jakémkoli terénu.

DESIGN

PROHLÉDNĚTE SI EXTERIÉR

Model Discovery má elegantní linie a pevný atletický postoj.

DISCOVERY

MODERNÍ DESIGN

Výrazné linie střechy a karoserie stoupající směrem k zadní části vozu dodávají modelu Discovery asertivní, rozpoznatelný vzhled, který je vpředu a vzadu dále umocněn designovou grafikou. Model Discovery je kultivovaný a uhlazený a ztělesňuje moderní britský design.

DISCOVERY

LADNÉ LINIE

Působivá a výrazná příď, krátké převisy, nápadný úhel čelního skla, stoupající boční linie karoserie a elegantní zkosená záď vytvářejí aerodynamický a dynamický vzhled vypovídající o efektivitě a modernosti vozu.

DISCOVERY

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Přepracovaný design klasického modelu Discovery. Chytré využití prostoru zajišťuje prvotřídní pohodlí vám i ostatním cestujícím.

přístrojová deska

CHYTRÉ ÚLOŽNÉ PROSTORY

Důmyslně řešené úložné prostory najdete v místech, kde byste je jednoduše nečekali, počínaje horní a dolní příruční schránkou u modelů SE, HSE, HSE Luxury a Landmark Edition, po odkládací schránku ve středové loketní opěrce s volitelným chladicím boxem.

úložné prostory

ORIGINÁLNÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Povrchy čalouněné prémiovou kůží se pyšní nádherným dvojitým prošíváním a doplňují originální kovové a dřevěné detaily interiéru. Mezi ně patří výrazné obložení po stranách středové konzoly z kartáčovaného hliníku nebo v leskle černém provedení a ozdobná povrchová úprava Noble u vnitřních klik dveří a voliče převodovky.

sedačky

VŠESTRANNOST

NÁRAMEK ACTIVITY KEY

Žít život na maximum je s volitelným systémem Activity Key ještě jednodušší. Pro ještě větší pohodlí je gumový náramek odolný a zcela vodotěsný, což vám umožní užívat si nejrozmanitější aktivity – od plachtění po skoky padákem. Klíček od vozu tak nebudete muset nosit stále u sebe.

náramek Activity Key

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VNITŘNÍ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Model Discovery je vybaven volitelným elektricky ovládaným vnitřním víkem zavazadlového prostoru, které po vysunutí poskytuje plochu pro použití při společenských a sportovních akcích a lepší ochranu před povětrnostními vlivy. Tato plošina rovněž usnadňuje nakládání a slouží jako zajišťovací prvek v případě plného zavazadlového prostoru.

DISCOVERY exteriér

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU SE SENZOREM PŘIBLÍŽENÍ

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se senzorem přiblížení je výbava na přání, která vám umožní ovládat víko zavazadlového prostoru (otvírání a zavírání) zvenku, aniž byste se museli fyzicky dotknout vozidla nebo klíče. Pokud je detekován klíček, lze víko zavazadlového prostoru ovládat pohybem nohy pod senzory na obou stranách víka zavazadlového prostoru.

DISCOVERY zavazadlový prostor

TECHNOLOGIE

TOUCH PRO

Systém Touch Pro nabízí 10" dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením a posouvá konektivitu a zábavu v modelu Discovery na nejlepší možnou úroveň. Pyšní se čistým moderním designem, nabízí poutavé audiovizuální zážitky a podporuje technologii „Plug and Play“ přes porty USB, které rovněž umožňují ukládání filmů a hudby. Nabíjecí body pro různá zařízení.

dotyková obrazovka

INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3" přijímá a zobrazuje provozní informace, zábavný obsah a údaje pro aktivní bezpečnost, například navigaci, telefon a média. Výbava na přání pro verze S, SE a Landmark Edition. Standardní výbava verzí HSE a HSE Luxury.

palubní deska
 • dotyková obrazovka

  INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

  Pro dosažení nejvyšší úrovně zábavy, konektivity a informovanosti byly pro informační a zábavní systémy použity ty nejmodernější technologie. Díky nabídce audiosystémy Meridian™ a inovacím, jako jsou systém Touch Pro a volitelný zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech, máte celý svět na dosah ruky.

 • motor

  INOVACE

  Discovery přináší vysoký výkon díky řadě kultivovaných a hospodárných zážehových a vznětových motorů. Náš vyspělý motor Ingenium o objemu 2,0 l je prvním vznětovým čtyřválcem, který je určen k použití ve voze Land Rover.

 • DISCOVERY na silnici

  JÍZDA NA SILNICI

  Model Discovery byl navržen pro suverénní, pohodlné a podmanivé zážitky z jízdy, díky kterým budou kilometry příjemně ubíhat. Dynamický stabilizační systém (DSC) a elektromechanický posilovač řízení (EPAS) zajišťují lepší komfort a jízdní vlastnosti na silnici.

 • DISCOVERY v terénu

  SCHOPNOSTI V TERÉNU

  Schopnosti vozidla v jakémkoli terénu, jeho maximální brodivost s volitelnou funkcí sledování hloubky brodu a další funkce, jako je například systém Terrain Response 2, zaručují, že model Discovery je vždy připraven vydat se na cestu a zvládnout jakoukoli potenciální náročnou situaci.

 • systémy DISCOVERY

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Model Discovery má k dispozici nepřeberné množství asistenčních systémů řidiče zaručujících vyšší bezpečnost všech cestujících. Díky mimořádně inovativnímu myšlení, konstrukci a technologiím vozu vám budou tyto funkce usnadňovat jízdu v provozu, na dálnici i v noci.

 • středový panel

  KOMFORT A PRAKTIČNOST

  Sedm plnohodnotných sedadel ve třech řadách, flexibilní sezení a volitelné topení, chlazení a masážní funkce – ať už v modelu Discovery nakonfigurujete důmyslné využití prostoru jakkoli, vždy budete mít dostatek prostoru k relaxaci.

SCHOPNOSTI

TERRAIN RESPONSE 2

Toto vozidlo má schopnosti vrozené všem vozům Land Rover. Náš volitelný systém Terrain Response 2 monitoruje jízdní podmínky a automaticky volí jízdní režimy, které umožňují nejlepší možné nastavení podvozku a pohonné jednotky pro dané jízdní podmínky.

DISCOVERY na silnici

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ HLOUBKY BRODU

S naší volitelnou technologií sledování hloubky brodu vás voda nikdy nepřekvapí. Senzory ve vnějších zpětných zrcátkách vás upozorní, když se hladina vody přiblíží k maximální hodnotě brodivosti 900 mm. Řídicí systém poskytuje obrazové informace v reálném čase, včetně maximální brodivosti, což je obzvláště užitečné za šera nebo v noci.

DISCOVERY ve vodě

NEJVYŠŠÍ PŘÍPUSTNÁ HMOTNOST PŘÍVĚSU 3 500 KG

Pro některá dobrodružství je třeba mít speciální výbavu. Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu u modelu Discovery je až 3 500 kg. Schopnosti vozu dále podporuje soubor funkcí zajišťujících bezproblémové a suverénní tažení těžkého nákladu, které se od vozu Land Rover očekává.

DISCOVERY s přívěsem

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

MOTORY

Pro model Discovery je k dispozici řada úchvatných vznětových a zážehových motorů, z nichž každý zaručuje dokonalý výkon, kultivovanost a hospodárnost. Řada zahrnuje vysoce účinný vznětový motor nejnovější generace o objemu 3,0 l a zážehový motor Ingenium Si4 s výkonem 300 k.

motor DISCOVERY

ŘADA NAŠICH SUV S HYBRIDNÍM, ZÁŽEHOVÝM NEBO VZNĚTOVÝM MOTOREM SPLŇUJÍCÍM NORMU EURO 6

Prozkoumejte nabídku níže a ta vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

DISCOVERY maska

VOLBA JE NA VÁS

 • DISCOVERY se vznětovým motorem

  NOVÝ VZNĚTOVÝ MOTOR

  Nové vznětové motory Land Rover jsou šetrnější k životnímu prostření, hospodárnější a nabízejí výkon vhodný pro jízdu v terénu i tažení přívěsu. Jedná se o kombinaci, která se dokonale hodí pro jízdu na dlouhé vzdálenosti.

 • DISCOVERY zážehový motor

  ZÁŽEHOVÝ MOTOR

  Naše nové zážehové motory poskytují dynamický jízdní projev a pohotové reakce, kterými je značka Land Rover proslulá. Navíc nabízejí úchvatnou palivovou hospodárnost a nízké emise CO2.

 • DISCOVERY PHEV

  PHEV

  Naše Plug-In hybridy kombinují konvenční motor s elektromotorem a poskytují ryze elektrický pohon při nízkých rychlostech či pohon spalovacím motorem při jízdě na delší vzdálenosti.

VYBERTE SI MODEL

 • DISCOVERY S

  S

  Model Discovery S je vybaven tak, aby vás dovezl stylově a v naprostém komfortu kamkoli budete chtít. Všestrannost a schopnosti vozu ještě nikdy nebyly tak dokonalé.

 • DISCOVERY SE

  SE

  Impozantní přednosti modelu Discovery SE vám zaručují, že vaše rodina a přátelé budou vždy cestovat ještě stylověji.

 • DISCOVERY HSE

  HSE

  Každý detail vozu je precizně proveden, styl a zpracování jsou na zcela nové úrovni.

 • DISCOVERY HSE LUXURY

  HSE LUXURY

  Model HSE Luxury je příkladný v každém detailu – od výrazného designu po úroveň komfortu a použité materiály.

 • nová verze LANDMARK EDITION

  NOVÁ VERZE LANDMARK EDITION

  Dokonale všestranný a nesmírně atraktivní model Discovery Landmark Edition nabízí úchvatný design exteriéru a kultivovaný interiér.

DISCOVERY s příslušenstvím

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Přizpůsobte si model Discovery řadou stylového a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné a nabízí možnost individualizace.

Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací